آموزش دانلود و استفاده از سایت | میهن وید

آموزش دانلود و استفاده از سایت

میهن وید با جمع آوری آرشیو بزرگی از فیلم ها و سریال های جذاب و دیدنی و قابلیت های کم نظیر خود امکانی را فراهم آورده است تا به راحتی بتوانید محتوای مورد نیاز خود را یافته و به دانلود بپردازید.

برای دانلود فیلم و سریال مورد نظر خود ابتدا باید در سایت عضو شده و به اکانت خود وارد شوید. سپس با مراجعه به فیلم یا سریال مورد نظر به دانلود بپردازید.

 

دانلود فیلم از سایت

به منظور دانلود فیلم از سایت کافی است تا به صفحه فیلم مورد نظر رفته و بر روی لینک دانلود آن کلیک کنید. لینک های دانلود با کیفیت های مختلف در تصویر زیر مشخص می باشد.

 

کاپیتان امریکا

با کلیک بر روی لینک میتوانید مستقیما به دانلود بپردازید یا می توانید لینک آن را کپی کرده و در نزم افزار دانلود خود وارد کنید تا دانلود شما آغاز شود.

 

دانلود سریال از سایت

به منظور دانلود سریال از سایت می بایست به صفحه سریال مورد نظر خود مراجعه کرده و در بخش لینک های دانلود، فصل مورد نظر خود را انتخاب کنید. با (برای مثال S01 نشانگر فصل اول می باشد)

 

دانلود سریال

با انتخاب هر کدام از پوشه ها لینک های دانلود با کیفیت های مختلف برای شما نمایش داده می شود که میتوانید انتخاب نمایید (در تصویر زیر ۵ کیفیت مختلف از سریال موجود است که می توانید هر کدام را انتخاب کنید)

 

دانلود سریال

 

با کلیک بر روی هر کدام از پوشه ها در تصویر بالا لینک های دانلود قسمت های آن فصل به شکل زیر نمایش داده می شود. شما می توانید با کلیک بر روی هر قسمت آن را مستقیما دانلود نمایید یا لینک آن را کپی کرده و در نرم افزار دانلود خود وارد کنید.

 

لینک دانلود

 

دیگر آموزش های سایت

  1. آموزش خرید اشتراک ویژه
  2. جستجو براساس خلاصه داستان
  3. آموزش جستجو در سایت
  4. آموزش دانلود با موبایل
  5. آموزش ثبت نام در سایت

 

 

برای ارسال نظر باید عضو باشید عضویت در سایت
x
telegram collections 250 فیلم برتر اکشن جنگی علمی تخیلی ترسناک معمایی کمدی عاشقانه موزیکال